Služby

Akupresura

Akupresura

Akupresura je v podstatě prevence nemocí prostřednictvím podněcování vrozených sebeléčebných schopností a posílením imunity našeho organismu. Akupresura má velice pozitivní vliv na naši kondici, podporuje zlepšení oběhových činností a přísun energie, stimuluje regenerační, procesy v organismu, zlepšuje taktéž funkčnost všech vnitřních orgánů. Tajemství této metody spočívá ve zlepšení látkové výměny v důsledku detoxikace těla

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž

Lymfodrenáž je speciální masážní technika, která zrychluje průtok lymfy a podporuje drenáž tkání. Lymfodrenáž rozproudí lymfu a zlepšuje vyplavování tkáňového moku a veškerých odpadních látek tak, aby mohly být z těla vyloučeny. Působí na zmírnění celulitidy, otoků, pomáhá tvarovat postavu. Zároveň působí jako prevence proti vzniku křečových žil.

Masáže

Masáže

Předchází různým onemocněním , velké fyzické bolesti, stresům a nebezpečných psychických stavů.. Je určena ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbávaného nedostatkem pohybové činnosti i dalšími zdravotně negativními vlivy. To se projevuje na řadě anatomických i funkčních příznaků (např. kůže je málo pružná, klouby nepohyblivé, svalstvo ochablé a zkrácené, páteř křivá a různě vychýlená a hlavně bolestivá, tělesná zdatnost nízká, šlachy a svaly lehce praskající).

Regenerační masáž

Regenerační masáž

Regenerační masáž slouží k osvěžení a urychlení odstraňování únavy u zdravých osob a je vhodná zejména pro sportovce. Další význam tohoto typu masáže je především preventivní, protože přispívá k lepší regeneraci svalů, brání zkracování svalů a zvyšuje jejich elasticitu. Tím předchází eventuálnímu poškození svalu vlivem jednostranného dlouhodobého zatěžování nebo jeho okamžitého přetížení.